antresole i pomosty magazynowe

System antresoli Mezza został zaprojektowany na potrzeby realizowania konstrukcji podestowych. W przeciwieństwie do konwencjonalnych konstrukcji stalowych, można go łatwo rozbudować lub modyfikować dla przyszłych potrzeb. Szeroki wybór akcesoriów, takich jak schody, poręcze, barierki i bramki paletowe sprawia, ze może być używany w każdym systemie wielopiętrowym w systemach półkowych i paletowych w połączeniu z podłogami. Dzięki komponentom modułowym systemu można osiągnąć wiele możliwości rozpiętości i obciążenia od 350 do 1000kg/m2.

Antresole podesty magazynowe

Podesty i antresole do budowania systemu podłóg oparty został o rozwiązanie Mezza. W przeciwieństwie do konwencjonalnych konstrukcji stalowych, można go łatwo rozbudowywać lub modyfikować dla przyszłych wymagań. System podestów magazynowych umożliwia budowanie podestów roboczych jedno i  wielopoziomowych. W przeciwieństwie do konwencjonalnych konstrukcji stalowych, podesty magazynowe Mezza można łatwo rozbudowywać lub modyfikować dla przyszłych wymagań. W połączeniu z szeregiem akcesoriów, takich jak schody, poręcze i bramki paletowe, może być używany w praktycznie każdym magazynie. Dzięki komponentom modułowym podest magazynowy Mezza, może osiągnąć wiele możliwych rozpiętości, przy ładunkach od 350 do 1000 kg/m2. UDOWODNIONE KORZYŚCI PODESTU MAGAZYNOWEGO MEZZA
  • Tańsze niż konwencjonalne podłogi stalowe lub betonowe.
  • System modułowy, który jest bardziej elastyczny i łatwiejszy w rozbudowie by sprostać wymaganiom w przyszłości.
  • Łatwa integracja schodów, poręczy, wind i taśmociągów.
  • Możliwość instalacji przewodów powietrznych, rur do spryskiwaczy czy kabli elektrycznych

Antresole magazynowe wykonywane są ze specjalnie do tego dostosowanej blachy ocynkowanej, co znacznie zwiększa trwałość systemu magazynowego. Technologia, którą wykorzystuje się do produkcji antresol cieszy się dużą popularnością i zyskała wielu entuzjastów. Korzystając z oferty naszej firmy mają Państwo pewność, ze antresole magazynowe charakteryzują się doskonałym stosunkiem ceny do jakości. Dzięki tego rodzaju rozwiązaniu możliwe jest optymalne wykorzystanie pakowności magazynu, a stworzenie dodatkowych kondygnacji daje możliwość zaadaptowania przestrzeni pod składowanie różnorodnych produktów. Nieustannie poszerzamy swoją i pracowników wiedzę na temat rozwoju inżynierii konstrukcyjnej, co pozwala nam na stosowanie odpowiednich profili antresol o wysokiej wytrzymałości, które są w stanie utrzymać wysokie obciążenie. Pomosty magazynowe pozwalają na maksymalne użycie przestrzeni magazynu, bez konieczności jego rozbudowy, co w głównej mierze przyczyniło się do ich popularności. Wysoka nośność, łatwość montażu i demontażu, a także szeroki wybór akcesoriów umożliwiający dostosowanie konstrukcji do wymagań Klienta sprawiają, ze jest to rozwiązanie godne uwagi.