Regały półkowe to podstawowy rodzaj regałów, przeznaczony do obsługi ręcznej. Regały półkowe sprawdzą się idealnie w biurze, magazynie czy sklepie. Półki mogą unieść nawet do 700 kilogramów i zapewniają łatwy dostęp do składowanych produktów. Dzięki modułowej konstrukcji, dopasowanie systemu do swoich potrzeb lub jego rozbudowa jest bardzo prosta.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Regał półkowy M6 – 25 półek – 160kg

2 759,00  netto
3 393,57  brutto

Regał półkowy M10 – 25 półek – 160kg

2 919,00  netto
3 590,37  brutto

Regał półkowy M9 – 25 półek – 200kg

4 359,00  netto
5 361,57  brutto

Regały metalowe

Do składowania lekkich i średniej wagi towarów potrzebne są zupełnie inne rozwiązania niż w przypadku ciężkich lub spaletyzowanych ładunków. Wytrzymałość konstrukcji regałów metalowych, choć ważna, nie jest tu priorytetem. Wyzwaniem staje się zapewnienie łatwego ręcznego dostępu, utrzymanie czystości i możliwości modyfikowania regałów. Regały półkowe metalowe często stosowane są w stosunkowo niewielkich pomieszczeniach lub magazynach. W związku z tym niebagatelnym zagadnieniem jest stworzenie kompaktowej konstrukcji, która jednocześnie spełni wymagania dotyczące pojemności i obciążeń.
Biorąc to wszystko pod uwagę, nasz zespół doświadczonych inżynierów stworzył przy pomocy najnowocześniejszego oprogramowania systemy Mshelf® oraz MRack®. Ten pierwszy dzięki niewielkim rozmiarom świetnie sprawdzi się w sklepie, biurze czy części magazynu. Drugi za to przeznaczony jest stricte do zastosowania przemysłowego i nie boi się złego traktowania. Co więcej, oba wymienione systemy zaprojektowaliśmy tak, aby można użyć ich konstrukcji do stworzenia regałów wielopiętrowych lub antresoli magazynowych.