Pliki do pobrania

Regały przejezdne
Karta katalogowa

System regałów przesuwnych składa się z konwencjonalnych regałów paletowych instalowanych na ruchomych bazach, co umożliwia otwieranie i zamykanie korytarzy roboczych.

Kiedy potrzebne jest funkcjonalne ułożenie towarów na półkach przy wysokim stopniu dostępności do przechowywanych produktów, najlepszym rozwiązaniem mogą okazać sie regały przesuwne, zwłaszcza gdy przestrzeń magazynowa jest kosztowna, na przykład w chłodniach.

Przy zastosowaniu regałów przesuwnych możliwe jest zaoszczędzenie do 40% przestrzeni magazynu w porównaniu do standardowych rozwiązań. Regały przesuwne oszczędzają znacznie przestrzeń, ponieważ liczba korytarzy ograniczona jest do minimum.

PODSTAWOWE CECHY

  • Regałami przesuwnymi steruje sie ręcznie lub automatycznie poprzez zintegrowany system RF. Możemy zaadaptować oprogramowanie PLC do potrzeb klienta lub połączyć je z systemem komputerowym klienta.
  • Bezpieczeństwo gwarantuje system fotoelektryczny, zamontowany na każdym regale wzdłuż i z przodu instalacji. Jest on zgodny z dyrektywami europejskimi dotyczącymi bezpieczeństwa pracy z maszynami.
  • Dodanie miejsc „pick and depo sit” może zwiększyć wydajność obsługi regałów przesuwnych.
  • System regałów przesuwnych porusza sie na szynach zainstalowanych w posadzce betonowej