Regały półkowe standardowe (StowShelf)

System regałów półkowych StowShelf może być zastosowany w każdym środowisku, od biura do magazynu przemysłowego. Zaprojektowany jest dla ładunków lekkich i średniociężkich do 230 kg/półkę.
Dostępne są również instalacje wielopiętrowe regałów półkowych ponieważ rama może obciążona do 4000 kg.

Komponenty regałów półkowych wykończone są wysokiej jakości powłoką epoksydowa. Standardowe kolory to RAL 5010 (gentian blue) i RAL 5015 (sky blue) oraz cynkowanie lub RAL 9002 (grey white) dla półek.

Regały półkowe (StowShelf)

Regały półkowe produkowane przez naszą firmę mogą  być stosowane w każdym środowisku. Właściwie zaprojektowany i wykonany za pośrednictwem materiałów najlepszej jakości, może być wykorzystywany zarówno w biurze, jak i magazynie przemysłowym.
Oferowane przez nas regały stow zostały zaprojektowane do przechowywania ładunków lekkich oraz średniociężkich. Udźwig na półkę wynosi 230 kilogramy.

Wszystkie komponenty znajdujące się w podstawowym wyposażeniu regałów zostały pokryte wysokiej jakości powłoką epoksydową, która zawiera pigmenty antykorozyjne. Dzięki niej, regały stow charakteryzują się między innymi dużą odpornością mechaniczną, pełną intensywnością koloru oraz ochroną antykorozyjną.

Wszystkie elementy składające się na całość regału, to jest rama, słup pionowy, półki i inne akcesoria, charakteryzują się najlepszą jakością wykonania. Specjalnie zaprojektowane półki sprawiają, iż krawędzie nie skręcą się nawet pod dużym naporem przechowywanego ładunku. Ponadto, krawędzie są odpowiednio zabezpieczone, chroniąc użytkowników przed skaleczeniami.

Każda osoba zainteresowane zakupem regałów półkowych może skorzystać z konsultacji z Naszymi specjalistami, którzy pomogą w doborze najodpowiedniejszego rozwiązania.

Do czego wykorzystywane są regały stow (regały półkowe?)

Regały Stow to wielozadaniowe systemy przechowywania, sprawdzające się w obrębie powierzchni biurowych i magazynów. Różnorodne parametry regałów półkowych Stow to gwarancja optymalnego wyposażenia wszelkich pomieszczeń, które wymagają zastosowania funkcjonalnych rozwiązań umożliwiających składowanie. Regały Stow wyposażone są w system półkowy Stowshelf, stworzony specjalnie z myślą o przechowywaniu ładunków o wadze od 100 do nawet 230 kilogramów. Dzięki wykorzystaniu innowacyjnych rozwiązań konstrukcyjnych, systemy Stow mogą być stosowane do tworzenia wielopiętrowych systemów składowania.

Regały półkowe Stow wykonane zostały z uwzględnieniem europejskich norm jakości i bezpieczeństwa. Wszystkie komponenty przetestowane zostały w wyspecjalizowanych laboratoriach, a prace projektowe wykonano z wykorzystaniem specjalistycznego oprogramowania. Parametry regałów umożliwiają przechowywanie różnego typu kartonów i pojemników plastikowych, a także towarów drobnicowych i dokumentacji.

Serdecznie zapraszamy do naszego sklepu internetowego w celu zapoznania się z pełnym asortymentem naszej firmy.