Półka siatkowa do regału paletowego 800 kg
95,00 zł Pierwotna cena wynosiła: 95,00 zł.85,00 złAktualna cena wynosi: 85,00 zł. netto
104,55 zł brutto
104,55 zł brutto
Drabina jezdna WGP-69 (2+1)
1 890,00 zł netto
2 324,70 zł brutto
2 324,70 zł brutto
Drabina jezdna WGP-46 (1+1)
1 840,00 zł netto
2 263,20 zł brutto
- Ilość stopni: 1 + podest
- Wymiar stopnia: 600×200 mm
- Wymiar podestu: 600×650 mm
- Koła pełne: 160 x 34 mm
- Kolor: RAL 5010 (podgląd)
- (A) Wysokość pomostu: 460 mm
- (B) Szerokość pomostu: 910 mm
- (C) Wysokość całkowita 1570 mm
- (D) Rozstaw pomostu: 837 mm
Czas dostawy: do 14 dni roboczych
Brak możliwości zakupu za pobraniem (płatność przy odbiorze) – produkcja pod zamówienie.
DARMOWA DOSTAWA od 3000 zł brutto!
*Cena online - dla zamówień składanych w sklepie internetowym
SKU:
WGP-46
Kategoria: Drabiny
Opis
Informacje dodatkowe
| Waga | 46 kg |
|---|---|
| Wymiary | 84 × 91 × 157 cm |
| Wysokość do podestu | 460 mm |
| Nośność | 150 kg |
| Liczba stopni | 1 + podest |
| Odległość miedzy stopniami | 230 mm |
| Kolor konstrukcji | RAL 5010 (niebieski) |
| Koła | 160 x 34 mm |
| Hamulec | Tak |
| Rodzaj drabiny | Jezdna |
| Producent | Mag-Complex |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Dostawa
- 35 zł netto (43,05 zł brutto) za zakupy do 250 zł brutto
- 200 zł netto (246 zł brutto) za zakupy od 250 zł do 3000 zł brutto
- DARMOWA DOSTAWA za zakupy od 3000 zł brutto
Płatność
- Online (PayU)
- Online (PayNOW)
- Przelew bankowy
- Przy odbiorze
- Leasing

