Regały wysokiego składowania

Regały wysokiego składowania dają możliwość pełnego wykorzystania przestrzeni w magazynie aż po sam sufit. Ich konstrukcja wywodzi się z regałów paletowych. Tak jak one, regały wysokiego składowania służą zazwyczaj do przechowywania towarów na paletach. Różnice wynikają przede wszystkim ze wzmocnień konstrukcji oraz sposobów dostępu, co wynika ze znacznej różnicy wysokości.

Budowa regałów wysokiego składowania

Regały wysokiego składowania osiągają do kilkunastu, a czasem nawet do kiludziesięciu metrów wysokości. Sprawia to, że na ich belkach zawieszona jest znacznie większa ilość towaru w porównaniu do typowych regałów paletowych. Przekłada się to niezwykle duże siły działające na konstrukcję. Aby sprostać tym wymaganiom, konieczne jest usztywnienie regałów licznymi stężeniami. Dodatkowym wzmocnieniem jest wiązanie szczytowe łączące sąsiednie regały.

W przypadku bardzo wysokich konstrukcji jest ono również mocowaniem dla szyny układnicy automatycznej. Wszystko to sprawia, że regały wysokiego składowania są potężnymi, złożonymi konstrukcjami a przez to idealnie nadają się na podstawę do stworzenia magazynu samonośnego. Taki magazyn będzie dostosowany dokładnie do potrzeb klienta, a jednocześnie pozwoli zmniejszyć koszty związane z budową hali.

Jak ładować regały wysokiego składowania?

Ze względu na znaczną wysokość regałów zwykły wózek widłowy zazwyczaj nie wystarcza. Często stosuje się uniwersalne wózki trójstronne. Optymalnym, a w przypadku najwyższych regałów wręcz nieodzownym rozwiązaniem będzie jednak automatyczna układnica. Nie tylko zapewnia ona szybki i łatwy dostęp nawet dla największych półek, ale także eliminuje błędy, o które w tak rozbudowanym magazynie nie trudno.

Regały wysokiego składowania to doskonałe rozwiązanie dla dużych magazynów, a połączenie ich projektu z realizacją hali magazynowej pozwoli na stworzenie nowoczesnego, wydajnego magazynu dostosowanego do potrzeb oraz możliwości firmy. Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości, napisz lub zadzwoń do nas!

W ofercie znajdziemy верстакивилкові навантажувачі або навіть драбини, але спеціалізацією компанії є створення систем зберігання та зберігання. Консольні стелажіпіддонполицяантресолі – to tylko kilka przykładów. Każde zamówienie realizowane jest od projektu, po oddanie do użytkowania pod opieką przypisanego konsultanta i grupy inżynierów odpowiedzialnych za obliczenia, dobranie optymalnych rozwiązań i bezpieczeństwo. Wszystkie produkty są zaprojektowane oraz wykonane z użyciem nowych technologii wspieranych certyfikatami.
Полиці магазинів - ми можемо знайти в пропозиції верстаки, вилкові навантажувачі або навіть драбини, але спеціалізацією компанії є створення систем зберігання та зберігання. Консольні стелажі, піддон, полиця, антресолі - це лише декілька прикладів. Кожне замовлення виконується від проектування до введення в експлуатацію під опікою призначеного консультанта та групи інженерів, відповідальних за розрахунки, вибір оптимальних рішень і безпеки. Вся продукція розроблена та виготовлена з використанням нових технологій, підтверджених сертифікатами.
Магазинний візок
Веб-сайт використовує файли cookie.
Магазин
0 Список бажань
0 елементи кошик
Мій рахунок

Увійти

Ще немає облікового запису?