Regały magazynowe to niezbędny element wyposażania, aby efektywnie wykorzystać dostępną przestrzeń magazynową. W celu łatwiejszego poruszania się po naszej ofercie, podzieliliśmy regały magazynowe ze względu na towar jaki chcecie Państwo przechowywać.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą:

Funkcjonalne oraz solidne regały magazynowe stanowią obowiązkowe wyposażenie każdego magazynu oraz pomieszczenia, w którym przechowywane są różne towary produkty. Oferowane przez naszą firmę regały magazynowe dają wszystkim Klientom pewność korzystania z konstrukcji niezwykle solidnych oraz trwałych, objętych gwarancją. Każda osoba korzystająca z naszych regałów będzie zadowolona nie tylko z jakości mebli, lecz także ich funkcjonalności, uniwersalności oraz pojemności.

Oferowane przez naszą firmę regały magazynowe charakteryzują się przede wszystkim precyzyjnym wykonaniem, praktycznością oraz estetycznym wyglądem. Meble wykonane przy użyciu nowoczesnych technologii i materiałów najwyższej jakości pomieszczą oraz udźwigną wiele towarów, takich jak narzędzia, części samochodowe, puszki z farbami i lakierami oraz wiele innych artykułów. Ze względu na dużą różnorodność i możliwość załadowania na produkowane przez nas regały magazynowe towarów, podzieliliśmy je na kilka podstawowych rodzajów. Wobec tego, Klienci w naszej ofercie znajdą między innymi regały magazynowe do towarów na paletach, towarów drobnicowych, podestowych oraz do towarów dłużycowych.

Regały paletowe służą do przechowywania zarówno lekkich, jak i ciężkich palet. Nasze produkty wyróżnia przede wszystkim sztywna i stabilna konstrukcja, najwyższa jakość oraz szeroka gama akcesoriów.

Regały drobnicowe umożliwiają składowanie lekkich oraz średniej wagi towarów, a dzięki specjalnej konstrukcji możliwe jest tworzenie regałów o wielu poziomach

Podesty i antresole służą do budowania systemu podłóg. W przeciwieństwie do innych konstrukcji stalowych, rozwiązanie to można łatwo rozbudowywać bądź modyfikować

Regały do towarów dłużycowych służą do przechowywania przedmiotów długich, o nietypowych rozmiarach. Wysoka jakość wykonania oraz solidna konstrukcja zapewniają możliwość magazynowania takich produktów, jak plastikowe rury czy drewniane deski

Wszystkie oferowane przez naszą firmę regały magazynowe oraz ich ceny zostały szczegółowo opisane na podstronach, dzięki czemu każdy Klient dobierze rozwiązanie optymalne do swoich potrzeb.

Zapraszamy do odwiedzenia takich miejsc, jak województwo pomorskie, a konkretniej Trójmiasto. Nasz przedstawiciel handlowy postara się znaleźć najbardziej efektywne rozwiązania dla osób z całej Polski, bez względu na to, czy jest to takie miejsce Gdańsk czy Warszawa.

Do czego wykorzystywane są regały magazynowe i jakie są ich ceny?

Ceny regałów magazynowych uzależnione są od ich rodzaju i parametrów. Wszystkie rodzaje regałów dostępne są w wariantach zróżnicowanych pod względem ładowności i udźwigu. Atrakcyjna oferta cenowa naszego sklepu skierowana jest do małych i dużych przedsiębiorstw, a także firm i zakładów produkcyjnych.

Regały magazynowe służą wydajnemu zarządzaniu powierzchnią składowania towarów zarówno w obrębie obiektów handlowych, jak i w zakładach przemysłowych i produkcyjnych. W zależności od przeznaczenia, regały dzielą się na kategorie umożliwiające przechowywanie różnego typu ładunków. Regały paletowe charakteryzują się szczególnym typem budowy, dostosowanym do magazynowania towarów spaletyzowanych. Różne rodzaje regałów półkowych skonstruowane zostały z myślą o małych, średnich i dużych obciążeniach. Regały wspornikowe służą do przechowywania materiałów dłużycowych i wielkogabarytowych. Modułowy system podłogowy Mezza to z kolei innowacyjne rozwiązanie umożliwiające tworzenie wielopoziomowych powierzchni magazynowych.