8 880,60 zł brutto
430,50 zł brutto
Drabina jezdna WGP-92 (3+1)
2 210,00 zł netto
2 718,30 zł brutto
- Ilość stopni: 3 + podest
- Wymiar stopnia: 600×200 mm
- Wymiar podestu: 600×650 mm
- Koła pełne: 160 x 34 mm
- Kolor: RAL 5010 (podgląd)
- (A) Wysokość pomostu: 920 mm
- (B) Szerokość pomostu: 910 mm
- (C) Wysokość całkowita 2030 mm
- (D) Rozstaw pomostu: 1220 mm
Czas dostawy: do 14 dni roboczych
Brak możliwości zakupu za pobraniem (płatność przy odbiorze) – produkcja pod zamówienie.
Najmniejszy podest magazynowy w naszej ofercie. Idealnie nadaje się do wykorzystania w sklepach, warsztatach lub magazynach. Ułatwia prace na niewielkiej wysokości, a dzięki kompaktowym wymiarom nie zajmuje dużo miejsca, gdy nie jest używany.
Dużą wytrzymałość i sztywność drabina jezdna WGP-92 zawdzięcza spawanej, stalowej ramie. Aby ją zabezpieczyć przed rdzą i obiciami, zdecydowaliśmy się na użycie wysokiej jakości lakieru proszkowego. Osadzone na ramie stopnie z ryflowanej blachy aluminiowej są lekkie, a jednocześnie przyczepne i mocne. Najważniejszym elementem jest przestronny podest, zabezpieczony burtami i barierkami umieszczonymi tak, aby nie przeszkadzały w pracy. Jego nośność to aż 150 kg.
Drabinę łatwo przemieszczać dzięki czterem (opcjonalnie trzem) pełnym, łożyskowanym kołom. Pozwalają na łatwe manewrowanie nawet w małych pomieszczeniach, a po zablokowaniu hamulca drabina jezdna pewnie stoi w miejscu.
Konstrukcja pomostów magazynowych wykonana jest z profili stalowych i rur. Posiadają obszerną platformę. Stopnie i podest kryte są: blachą AL ryflowaną . Mobilność pomostów zapewniają koła pełne, dwa stałe i dwa obrotowe z hamulcem lub dwa koła stałe oraz jedno obrotowe z układem stabilizacyjnym hamulca ręcznego. Dopuszczalna nośność pomostów wynosi 150 kg.
| Waga | 53 kg |
|---|---|
| Wymiary | 122 × 91 × 203 cm |
| Wysokość do podestu | 920 mm |
| Nośność | 150 kg |
| Liczba stopni | 3 + podest |
| Odległość miedzy stopniami | 230 mm |
| Kolor konstrukcji | RAL 5010 (niebieski) |
| Koła | 160 x 34 mm |
| Hamulec | Tak |
| Rodzaj drabiny | Jezdna |
| Producent | Mag-Complex |
| Gwarancja | 24 miesiące |
- 35 zł netto (43,05 zł brutto) za zakupy do 250 zł brutto
- 200 zł netto (246 zł brutto) za zakupy od 250 zł do 3000 zł brutto
- DARMOWA DOSTAWA za zakupy od 3000 zł brutto
- Online (PayU)
- Online (PayNOW)
- Przelew bankowy
- Przy odbiorze
- Leasing

