ANTRESOLE MAGAZYNOWE - Oferta

kliknij tutaj i sprawdź ofertę na antresole z półkami w sklepie internetowym

Antresole magazynowe pozwalają powiększyć przestrzeń magazynową aż do sufitu, zwielokrotniając dostępną przestrzeń do przechowywania.

Szeroka gama akcesoriów oraz duży wybór długości, głębokości i obciążenia półki pozwala dokładnie dopasować, każdy system  do indywidualnych i branżowych potrzeb. Chodniki i klatki schodowe  połączone są bezpośrednio z systemem półek, co pozwala na bezpośredni dostęp do każdej półki.

Antresole magazynowe - cechy

  • Szybkość dostępności i montażu,
  • Szeroki wachlarz akcesoriów i elementów systemu wielopoziomowego,
  • Systemy z ramami i półkami ocynkowanymi lub z płyty wiórowej,
  • Podłoga na antresoli w postaci płyty wiórowej 38 mm lub kraty ocynkowanej,
  • Większość elementów dostępne na magazynie lub produkowana u nas na miejscu, co daje możliwość dostępu ,,od ręki”

Antresole magazynowe – Twoje korzyści

  • Optymalne wykorzystanie przestrzeni dzięki piętrowym systemom półek
  • Zwiększona wydajność magazynu oraz wykorzystanie przestrzeni
  • Łatwe w montażu systemy półek za pomocą haczyków mocujących lub wczepianych belek

Antresole magazynowe i ich zastosowanie

Wielopoziomowe konstrukcje sprawdzą się wszędzie tam, gdzie potrzebny jest prosty i sprawny dostęp do wszystkich towarów, a operacje magazynowe przeprowadza się ręcznie. Dzięki regałom wielopoziomowym pracownicy mogą się łatwo przemieszczać i nie ma potrzeby stosowania ciężkich wózków lub drabin. 

Wolne przejście we wszystkich kierunkach

Czasami potrzebne jest wolne przejście we wszystkich kierunkach. Pozwalają na to specjalnie zaprojektowane stężenia w postaci ramy regału paletowego zainstalowane tuż pod belkami głównymi i poprzecznymi.

Poręcze i schody

Schody mogą być zintegrowane z regałem lub antresolą, z dodatkową strukturą podłogową lub być oddzielone. Ich rozmiar i nachylenie (pomiędzy 20o i 45o ) jest zależny od przepisów i dostępnej powierzchni. Nasze standardowe schody posiadają ażurowe stopnie oraz metalowe poręcze.

Nasze poręcze opracowaliśmy w oparciu o wymagania projektowe dla instalacji przemysłowych, jednak priorytetem była ergonomia. Standardowa stalowa barierka ma wysokość 1100 mm, poręcz oraz zabezpieczenie umieszczone są na wysokości kolan i pasa.

Jaka podłoga będzie najlepsza?

A co położyć na konstrukcję? Mamy dwie propozycje. Pierwsza z nich to płyta wiórowa o dużej gęstości. Jej grubość to 38 mm, które w zupełności wystarcza, aby stworzyć pewną, gładką podłogę. Na życzenie klienta może on być pokryta substancją antypoślizgową i wykończona na biało od spodu.

Jeśli potrzebujesz bardziej wytrzymałego pokrycia, doskonałym rozwiązaniem będzie krata pomostowa. Jest odporna na uderzenia i łatwa w czyszczeniu, choć należy pamiętać o zabezpieczeniu towarów i stanowisk znajdujących się pod nią. Dostępna w różnych grubościach (od 25 do 35 mm), wielkościach siatek (30×30, 30×40 lub 30×60) oraz wielu grubościach płaskownika zadowoli najbardziej wymagających klientów i nie zawiedzie w ciężkich warunkach. Co ważne, konstrukcje kratowe znacząco poprawiają cyrkulację powietrza w magazynie, wpływając na samopoczucie pracowników.

Jak wszystkie systemy przechowywania, które oferujemy, nasze regały wielopoziomowe są zgodne z europejskimi normami FEM i EN oraz certyfikacją ISO 9001. Przy ich projektowaniu używamy specjalistycznego oprogramowania i przeprowadzamy zaawansowane obliczenia statyczne. Wszystkie komponenty są poddawane testom laboratoryjnym, aby uzyskać pewność, że zniosą wiele lat przemysłowego użytkowania. Automatyczny proces produkcji jest zaś gwarancją powtarzalności wyrobów i optymalnej jakości.

Bramka załadowcza w antresolach stalowych

Te nieskomplikowane zabezpieczenia pozwalają na bezproblemowy załadunek i rozładunek palet. Ich wielkość dostosowana jest do wielkości palet, a profile zamontowane są na tej samej wysokości co barierki.

Wyposażenie dodatkowe i inne konstrukcje

Wszystkie nasze projekty można wyposażyć w szereg akcesoriów zwiększających funkcjonalność i bezpieczeństwo. Ponadto wykorzystując nasz bogaty, katalog jesteśmy w stanie tworzyć niestandardowe produkty do konkretnych zastosowań.

Połączenie antresoli magazynowej z regałem paletowym

Dzięki specjalnie w tym celu zaprojektowanym łącznikom, można łatwo połączyć profile antresoli oraz standardowych regałów paletowych. To rozwiązanie często jest stosowane na piętrach odbioru lub aby wesprzeć taśmociągi w zautomatyzowanych systemach. Zwiększa wydajność, a czasami zwyczajnie jest nieodzowne w pewnej części magazynu.

Antresole przemysłowe zgodne z normami i standardami

Wielopoziomowy system półkowy oparty na regałach Mshelf, Mrack, Palrack

Jak wszystkie systemy przechowywania, które oferujemy, nasze regały wielopoziomowe są zgodne z europejskimi normami FEM i EN oraz certyfikacją ISO 9001.

Skontaktuj się z nami w sprawie wyceny na antresole magazynowe

ANTRESOLE STALOWE

wielopoziomowe składowanie towaru

Antresola magazynowa AM4 – 53 m2

78 200,00  netto
96 186,00  brutto

Antresola stalowa AM2 – 24,21 m2

36 400,00  netto
44 772,00  brutto

Antresola magazynowa AM1 – 49,5 m2

65 800,00  netto
80 934,00  brutto

Antresola magazynowa AM3 – 60 m2

88 300,00  netto
108 609,00  brutto