5 805,60 zł brutto
7 958,10 zł brutto
Drabina jezdna WGP-299 (12+1)
5 710,00 zł netto
7 023,30 zł brutto
- Ilość stopni: 12 + podest
- Wymiar stopnia: 600×200 mm
- Wymiar podestu: 600×650 mm
- Koła pełne: 160 x 45 mm
- Kolor: RAL 5010 (podgląd)
- (A) Wysokość pomostu: 2990 mm
- (B) Szerokość pomostu: 1300 mm
- (C) Wysokość całkowita 4100 mm
- (D) Rozstaw pomostu: 2930 mm
Czas dostawy: do 14 dni roboczych
Brak możliwości zakupu za pobraniem (płatność przy odbiorze) – produkcja pod zamówienie.
Prezentujemy wysoki podest magazynowy, który znacznie zwiększy efektywność pracy w niejednym zakładzie. Wykonany z wysokiej jakości materiałów, zapewni szybki dostęp nawet do bardzo wysoko położonych regałów.
Podstawą naszych drabin magazynowych jest solidna, ażurowa rama. Spawane, stalowe rury i profile zapewniają dużą wytrzymałość, a jednocześnie pochłaniają drobne drgania i wibracje. Dzięki temu nośność aluminiowej platformy wynosi 150 kg, a środek ciężkości umieszczony jest możliwie nisko. Korzystanie z podestu magazynowego jest wygodne dzięki przyczepnym stopniom ryflowanej blachy. Dodatkowym zabezpieczeniem są barierki i burty podestu.
Manewrowanie drabiną jest precyzyjne i intuicyjne dzięki pełnym, łożyskowanym kołom – podest toczy się gładko i pewnie. To świetny wybór do magazynów i sklepów z dużą ilością drobnych towarów, które najlepiej jest ładować ręcznie.
Konstrukcja pomostów magazynowych wykonana jest z profili stalowych i rur. Posiadają obszerną platformę. Stopnie i podest kryte są: blachą AL ryflowaną . Mobilność pomostów zapewniają koła pełne, dwa stałe i dwa obrotowe z hamulcem lub dwa koła stałe oraz jedno obrotowe z układem stabilizacyjnym hamulca ręcznego. Dopuszczalna nośność pomostów wynosi 150 kg.
| Waga | 143 kg |
|---|---|
| Wymiary | 293 × 130 × 410 cm |
| Wysokość do podestu | 2990 mm |
| Nośność | 150 kg |
| Liczba stopni | 12 + podest |
| Odległość miedzy stopniami | 230 mm |
| Kolor konstrukcji | RAL 5010 (niebieski) |
| Koła | 160 x 45 mm |
| Hamulec | Tak |
| Rodzaj drabiny | Jezdna |
| Producent | Mag-Complex |
| Gwarancja | 24 miesiące |
- 35 zł netto (43,05 zł brutto) za zakupy do 250 zł brutto
- 200 zł netto (246 zł brutto) za zakupy od 250 zł do 3000 zł brutto
- DARMOWA DOSTAWA za zakupy od 3000 zł brutto
- Online (PayU)
- Online (PayNOW)
- Przelew bankowy
- Przy odbiorze
- Leasing

