Stół warsztatowy P-2164
3 310,00 zł netto
4 071,30 zł brutto
4 071,30 zł brutto
Szafa metalowa warsztatowa SN-5P 5010
1 635,00 zł netto
2 011,05 zł brutto
2 011,05 zł brutto
Stół warsztatowy P-2165
5 490,00 zł netto
6 752,70 zł brutto
- WYMIARY STOŁU: 2100 x 680 x 836 mm (dł. x szer. x wys.)
- BLAT PŁYTA LAMINOWANA 36 mm o wym. 2100x680x36 mm (dł. x szer. x wys.)
- 3x MODUŁ typ F z 6 szufladami o wym. 700x640x610 mm (wys. x szer. x gł.)
- Konstrukcja modułu składana
Stół metalowy P-2165 dostarczamy zmontowany (w całości) i gotowy do pracy.
Czas dostawy: do 3 dni roboczych
DARMOWA DOSTAWA od 3000 zł brutto!
*Cena online - dla zamówień składanych w sklepie internetowym
Opis
KOLORYSTYKA:
- RAL 7016 (ciemno szary) dla konstrukcji stołu i obudowy szafek
- RAL 2004 (pomarańczowy) dla frontów szafek i szuflad
3x MODUŁ typ F
- wymiary: 700x640x610 mm (wys. x szer. x gł.)
- posiada 6 szuflad o wymiarach 95x570x520 mm (wys. x szer. x gł.)
- szuflady zamykane zamkiem + 2 kluczyki, wyposażona w prowadnice kulowe z pełnym wysuwem
- konstrukcja modułu składana
DUŻY STÓŁ METALOWY P-2165 z serii Proffesional wyróżnia:
- blat płyta laminowana antracyt grubości 36 mm
- szuflady wyposażone w najwyższej jakości prowadnice teleskopowe z 100% wysuwem i 40 kg nośnością, posiadają centralne zamykanie
- konstrukcja wykonana z kształtowników stalowych grubości 2 mm
- moduły wykonane są z blachy grubości 0,8 mm
- wszystkie elementy stołu malowane proszkowo
- możliwość pokrycia blatu stołu gumą ryflowaną lub blachą
- możliwość zmiany konfiguracji stołu według potrzeb Klienta
Stół warsztatowy P-2165 można rozbudować w dodatkowe akcesoria zwiększające jego funkcjonalność.
Istnieje możliwość zmiany konfiguracji szafek. Chcesz zmienić układ modułów (szafek)?
Podczas składania zamówienia napisz „Uwagę do zamówienia”, lub wyślij wiadomość e-mail po której stronie ma być zamontowana szafka.
Dowiedz się więcej o stołach warsztatowych produkcji Mag-Complex z naszego artykułu.
Informacje dodatkowe
| Waga | 120 kg |
|---|---|
| Wymiary | 68 × 210 × 84 cm |
| Blat | 36 mm płyta laminowana |
| Kolor frontów | RAL 2004 (pomarańczowy) |
| Kolor konstrukcji | RAL 7016 (ciemno szary) |
| Szerokość | 2100 mm |
| Nośność | 500 kg |
| Liczba modułów | 1 moduł |
| Nadbudowa | Nie |
| Producent | Mag-Complex |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Dostawa
- 35 zł netto (43,05 zł brutto) za zakupy do 250 zł brutto
- 200 zł netto (246 zł brutto) za zakupy od 250 zł do 3000 zł brutto
- DARMOWA DOSTAWA za zakupy od 3000 zł brutto
Płatność
- Online (PayU)
- Online (PayNOW)
- Przelew bankowy
- Przy odbiorze
- Leasing
Może spodoba się również…
Nadbudowa – Duży stół P21xx
1 205,40 zł brutto
Guma jodełka – Duży stół P21xx
170,97 zł brutto
Podobne produkty
Stół warsztatowy P-2119
4 944,60 zł brutto

