Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą stołów warsztatowych: Nasi handlowcy są do Państwa dyspozycji. Zapraszamy do kontaktu, dobierzemy odpowiednie rozwiązania dla Państwa firmy.

Stoły warsztatowe - solidne konstrukcje dla warsztatów

Pragnąc spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów oferujemy Państwu wybór spośród dwóch podstawowych modeli mebli warsztatowych: profesional oraz standard.

Stoły warsztatowe stanowią niezbędne wyposażenie nie tylko warsztatów, lecz także innych pomieszczeń, w których dokonuje się różnorodnych napraw z użyciem profesjonalnych urządzeń i narzędzi przemysłowych.  Do takich miejsc należą między innymi stolarnie, punkty serwisowe czy hale produkcyjne.

Stoły warsztatowe powinny przede wszystkim charakteryzować się solidną konstrukcją oraz wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Te cechy zapewnią dużą wytrzymałość mebla oraz zagwarantują bezpieczne przechowywania narzędzi i różnych przedmiotów.
Przy zakupie stołu do warsztatu powinno się także zwrócić uwagę na możliwości rozbudowy, co pozwoli w przyszłości na przygotowanie miejsca pracy o szerokim wachlarzu zastosowań.

W ofercie naszej firmy wszyscy Klienci znajdą dwa podstawowe modele stołów warsztatowych. Charakteryzują się one solidnym blatem wykonanym z drewna bukowego, szufladami, które zostały wyposażone w prowadnice teleskopowe oraz modułami posiadającymi centralne zamykanie. Dodatkowo, stoły warsztatowe znajdujące się w asortymencie naszej firmy mogą zostać wyposażone w dodatkowe moduły z szafkami.
W zależności od wagi stołów warsztatowych, sprawdzają się one przy zastosowaniu w innych miejscach. Lżejsze wersje nadają się na obszar roboczy w pracowniach oraz stanowiskach przy pakowaniu, kreśleniu czy dokonywaniu pomiarów. Z kolei stoły masywne uzyskuje się poprzez łączenie modułów bez ryzyka utraty stabilności mebla. Dzięki temu, mogą one by,c wykorzystywane w miejscach, gdzie wykonuje się cięższe i bardziej niebezpieczne prace.

Meble wykonywane przez naszą firmę charakteryzują się solidnością i najwyższą jakością wykonania. Na specjalnie zamówienie Klientów jesteśmy w stanie zrealizować indywidualnie zaprojektowane stoły, które ułatwią wykonywanie napraw w miejscu pracy. Dzięki naszym solidnym meblom, które charakteryzują się funkcjonalnością, wykonywanie pracy będzie przyjemnością.

Wszystkie osoby zainteresowane ofertą powinny odwiedzić województwo pomorskie, a konkretniej Gdańsk, gdyż tam znajduje się nasz sklep stacjonarny.

Do czego wykorzystywane są stoły warsztatowe?

Stoły warsztatowe są obowiązkowym elementem wyposażenia zakładów produkcyjnych oraz wszelkiego rodzaju warsztatów rzemieślniczych i naprawczych. Podstawowym aspektem ergonomicznego stanowiska pracy jest funkcjonalne wyposażenie. Profesjonalne stoły warsztatowe to meble dostępne w różnych konfiguracjach, umożliwiające dowolne modyfikowanie powierzchni roboczej.

Zabudowa modułowa składa się z zestawów szafek, półek i różnego rodzaju akcesoriów, dopasowanych do charakteru wykonywanych prac. Specjalne ścianki narzędziowe, wyposażone w uchwyty i tablice perforowane to rozwiązanie, które pozwala w szybki i praktyczny sposób zorganizować podręczny niezbędnik, niezastąpiony przy wykonywaniu napraw i przeglądów. Szerokie powierzchnie blatów i panele oświetleniowe to również doskonałe środowisko dla prac projektowych. Wszystkie elementy wyposażenia wykonane zostały z najwyższej jakości materiałów, co stanowi gwarancję długotrwałego i bezawaryjnego użytkowania.