4 378,80 zł brutto
5 116,80 zł brutto
Drabina jezdna WGP-207 (8+1)
3 920,00 zł netto
4 821,60 zł brutto
- Ilość stopni: 8 + podest
- Wymiar stopnia: 600×200 mm
- Wymiar podestu: 600×650 mm
- Koła pełne: 160 x 34 mm
- Kolor: RAL 5010 (podgląd)
- (A) Wysokość pomostu: 2070 mm
- (B) Szerokość pomostu: 1000 mm
- (C) Wysokość całkowita 3180 mm
- (D) Rozstaw pomostu: 2170 mm
Czas dostawy: do 14 dni roboczych
Brak możliwości zakupu za pobraniem (płatność przy odbiorze) – produkcja pod zamówienie.
Ośmiostopniowa drabina jezdna zaprojektowana z myślą o zastosowaniu przemysłowym. Sprawdzi się idealnie we wszelkiego rodzaju magazynach, halach produkcyjnych lub sklepach. Zapewnia łatwy dostęp do wysoko położonych półek i regałów czy części maszyn produkcyjnych.
Stworzyliśmy ten podest magazynowy, opierając się o opinie i doświadczenia naszych klientów. Dzięki temu zajmuje możliwie mało miejsca, oferując wysokie walory użytkowe. Na przykład bariery są jedocześnie uchwytami do prowadzenia i nie wystają poza obrys drabiny. Otaczające podest burty zapobiegają przypadkowemu wypadnięciu stopy, ale są na tyle niskie, aby nie ograniczać widoczności.
Podest bazuje na stalowej ramie ze spawanych profili stalowych. To wytrzymała konstrukcja, dzięki której nośność platformy wynosi 150 kg. Zarówno ona, jak i stopnie są wykonane z aluminiowej blachy ryflowanej – przyczepnej i odpornej na ciężkie warunki. Cztery łożyskowane koła zapewniają gładki ruch i precyzyjne manewrowanie.
To drabina jezdna wysokiej jakości, przystosowana do ciężkich warunków pracy.
Konstrukcja pomostów magazynowych wykonana jest z profili stalowych i rur. Posiadają obszerną platformę. Stopnie i podest kryte są: blachą AL ryflowaną . Mobilność pomostów zapewniają koła pełne, dwa stałe i dwa obrotowe z hamulcem lub dwa koła stałe oraz jedno obrotowe z układem stabilizacyjnym hamulca ręcznego. Dopuszczalna nośność pomostów wynosi 150 kg.
| Waga | 109 kg |
|---|---|
| Wymiary | 217 × 100 × 318 cm |
| Wysokość do podestu | 2070 mm |
| Nośność | 150 kg |
| Liczba stopni | 8 + podest |
| Odległość miedzy stopniami | 230 mm |
| Koła | 160 x 34 mm |
| Kolor konstrukcji | RAL 5010 (niebieski) |
| Hamulec | Tak |
| Rodzaj drabiny | Jezdna |
| Producent | Mag-Complex |
| Gwarancja | 24 miesiące |
- 35 zł netto (43,05 zł brutto) za zakupy do 250 zł brutto
- 200 zł netto (246 zł brutto) za zakupy od 250 zł do 3000 zł brutto
- DARMOWA DOSTAWA za zakupy od 3000 zł brutto
- Online (PayU)
- Online (PayNOW)
- Przelew bankowy
- Przy odbiorze
- Leasing

