Regał MRC-2, H=2500mm 4 półki - 700 kg
980,00 zł netto
1 205,40 zł brutto
1 205,40 zł brutto
Regał MRC-4, H=3500mm 5 półek - 700 kg
1 260,00 zł netto
1 549,80 zł brutto
1 549,80 zł brutto
Regał MRC-3, H=3000mm 4 półki – 700 kg
1 020,00 zł netto
1 254,60 zł brutto
- Wysokość: 3000 mm
- Głębokość: 600 mm
- Szerokość: 1370 mm
- Wymiar półki: 1250×600 mm
- Ilość półek: 4, wypełnienie półki – płyta wiórowa
- Nośność półki: 700 kg – przy równomiernym obciążeniu półki
Czas dostawy: do 5 dni roboczych
DARMOWA DOSTAWA od 3000 zł brutto!
*Cena online - dla zamówień składanych w sklepie internetowym
SKU:
MRC-3
Kategorie: Regały Półkowe, Do dużych obciążeń (200-700kg)
Opis
W skład zestawu MRC-3 wchodzi :
- 2 ramy kompletne, o wysokości 3000 mm, malowane proszkowo RAL 5015 (podgląd)
- 4 półki wiórowe o wym. 1250 x 600 x 22 mm (szer. x gł. x wys.)
- 8 belek malowanych proszkowy RAL 2004 (podgląd)
- Kotwy 4 szt.
- instrukcja
*Instrukcja obsługi i montażu dostępna jest do pobrania w zakładce „moje konto” po zakupie produktu
Informacje dodatkowe
| Wymiary | 60 × 137 × 300 cm |
|---|---|
| Wysokość | 3000 mm |
| Głębokość | 600 mm |
| Szerokość | 1370 mm |
| Typ półki | Płyta wiórowa |
| Rodzaj kolumny | Podstawowa |
| Liczba półek | 4 |
| Nośność półki | 700 kg |
Dostawa
- 35 zł netto (43,05 zł brutto) za zakupy do 250 zł brutto
- 200 zł netto (246 zł brutto) za zakupy od 250 zł do 3000 zł brutto
- DARMOWA DOSTAWA za zakupy od 3000 zł brutto
Płatność
- Online (PayU)
- Online (PayNOW)
- Przelew bankowy
- Przy odbiorze
- Leasing
Może spodoba się również…
Kolumna dostawna do regału MRC-3, H=3000mm 4 półki – 700 kg
800,00 zł netto984,00 zł brutto
