2 017,20 zł brutto
676,50 zł brutto
Wózek platformowy WP-18
570,00 zł netto
701,10 zł brutto
Czas dostawy: do 14 dni roboczych
Brak możliwości zakupu za pobraniem (płatność przy odbiorze) – produkcja pod zamówienie.
Mały wózek platformowy z otwartą powierzchnią użytkową i uchwytem. Jego podstawą jest konstrukcja ze spawanych stalowych profili i rur. O ich zabezpieczenie przed obiciami i rdzą dba lakier proszkowy w niebieskim kolorze (RAL 5010). Wymiary wózka przystosowane są do skrzyń Euro 600 x 400 mm, co pozwala na szybką wymianę zawartości. Za sprawne poruszanie się odpowiada wygodny uchwyt i cztery łożyskowane koła: dwa stałe i dwa skrętne wyposażone w osłony. Każde z nich pokryte jest szarą termoplastyczną gumą, co zapobiega powstawaniu smug na podłożu. Oba koła skrętne mają hamulec.
Jak wszystkie nasze wózki magazynowe, model WP-18 powstał przy wsparciu doświadczonych magazynierów. Dzięki temu mogliśmy uwzględnić realne problemy i potrzeby klientów. To prosty i trwały produkt, który sprawdzi się we wszelkiego rodzaju warsztatach, zakładach produkcji i magazynach.
| Waga | 13 kg |
|---|---|
| Wymiary | 42 × 89 × 88 cm |
| Długość | 420 mm |
| Szerokość | 890 mm |
| Wysokość | 880 mm |
| Powierzchnia użytkowa | 615×415 mm |
| Udźwig | 250 |
| Koła | 125 x 32 mm |
- 35 zł netto (43,05 zł brutto) za zakupy do 250 zł brutto
- 200 zł netto (246 zł brutto) za zakupy od 250 zł do 3000 zł brutto
- DARMOWA DOSTAWA za zakupy od 3000 zł brutto
- Online (PayU)
- Online (PayNOW)
- Przelew bankowy
- Przy odbiorze
- Leasing
