Elektryczny wózek podnośnikowy WS15SL-3300
- TYP: WS15SL-3300
- Udźwig: 1500 kg
- Waga(z baterią): 620 kg
- Koła: PU
- Wysokość masztu złożonego: 2135 mm
- Wysokość podnoszenia: 3300 mm
- Szerokość całkowita: 820 mm
- Wymiar wideł: 90/160/1150mm
- Promień zawracania z paletą 800×1200: 2537 mm
- Minimalny promień skrętu (z platformą): 1460 mm
- Prędkość podnoszenia z ładunkiem/bez ładunku: 75/90 mm/s
- Prędkość opuszczania z ładunkiem/bez ładunku: 85/75 mm/s
- Silnik podnoszenia: 2,2 kW
- Akumulator, napięcie/pojemność znamionowa: 12V/85Ah x 2
Sercem tego modelu jest silnik elektryczny o mocy 2.2 kW. Odpowiada on wyłącznie za podnoszenie ładunków, które dzięki temu odbywa się szybko i płynnie. Udźwig to aż 1500 kg, podczas gdy maksymalna wysokość podnoszenia wynosi 3300 mm. Wózek jest prowadzony ręcznie, co upraszcza konstrukcję i pozwala utrzymać kompaktowe wymiary. Pewne i wygodne sterowanie zapewnia dźwignia o ergonomicznym kształcie.