Regał MRS-2, H=2500mm 4 półki – 400 kg
- Wysokość: 2500 mm
- Głębokość : 600 mm
- Szerokość: 1320 mm
- Wymiar półki: 1200x600mm
- Ilość półek: 4, wypełnienie półki – płyta wiórowa
- Nośność półki: 400kg – przy równomiernym obciążeniu półki
Czas dostawy: do 5 dni roboczych
DARMOWA DOSTAWA od 3000 zł brutto!
*Cena online - dla zamówień składanych w sklepie internetowym
SKU:
MRS-2
Kategorie: Do dużych obciążeń (200-700kg), Regały Półkowe
Opis
W skład zestawu MRS-2 wchodzi :
- 2 ramy kompletne, o wysokości 2500 mm, malowane proszkowo RAL 5010
- 4 półki wiórowe o wym. 1200 x 600 x 22 mm (szer. x gł. x wys.)
- 8 belek malowanych proszkowo RAL 2004
- 4 kotwy
- instrukcja
*Instrukcja obsługi i montażu dostępna jest do pobrania w zakładce „moje konto” po zakupie produktu
Informacje dodatkowe
| Waga | 108 kg |
|---|---|
| Wymiary | 60 × 132 × 250 cm |
| Wysokość | 2500 mm |
| Głębokość | 600 mm |
| Szerokość | 1320 mm |
| Typ półki | Płyta wiórowa |
| Rodzaj kolumny | Podstawowa |
| Liczba półek | 4 |
| Nośność półki | 400 kg |
Dostawa
- 35 zł netto (43,05 zł brutto) za zakupy do 250 zł brutto
- 200 zł netto (246 zł brutto) za zakupy od 250 zł do 3000 zł brutto
- DARMOWA DOSTAWA za zakupy od 3000 zł brutto
Płatność
- Online (PayU)
- Online (PayNOW)
- Przelew bankowy
- Przy odbiorze
- Leasing
Może spodoba się również…
Podobne produkty
Regał półkowy M7 – 20 półek – 100kg
2 656,80 zł brutto
Regał półkowy M5 – 16 półek – 100kg
2 029,50 zł brutto
Regał półkowy M1 – 20 półek – 160kg
1 955,70 zł brutto
