1 241,07 zł brutto
Stół roboczy metalowy P-2100
1 259,00 zł Pierwotna cena wynosiła: 1 259,00 zł.1 138,21 złAktualna cena wynosi: 1 138,21 zł. netto
1 400,00 zł brutto
- WYMIARY STOŁU: 2100 x 680 x 837 mm (dł. x szer. x wys.)
- BLAT BUKOWY 37 mm o wym. 2100x680x37 mm (dł. x szer. x wys.)
Stół roboczy P-2100 dostarczamy zmontowany (w całości) i gotowy do pracy.
Czas dostawy: do 3 dni roboczych
Stół metalowy roboczy P-2100 to podstawowa konfiguracja naszego stołu produkcyjnego w dłuższej wersji.
Nasze stoły warsztatowe projektujemy tak, aby nie zawodziły nawet w najcięższych warunkach, dlatego wszystkie elementy konstrukcji pokryte są lakierem proszkowym, a na życzenie klienta blat możemy pokryć gumą lub blachą. Ten roboczy stół produkcyjny to świetny wybór do profesjonalnego warsztatu lub jako stanowisko w magazynie. Szeroki blat to gwarancja, że nie zabraknie na nim miejsca.
KOLORYSTYKA:
- RAL 7016 (ciemno szary) dla konstrukcji stołu i obudowy szafek
Stoły robocze Z SERII PROFFESIONAL WYRÓŻNIA:
- solidny blat grubości 37 mm z litego drewna bukowego (klepka na mikrowczep)
- szuflady wyposażone w najwyższej jakości prowadnice teleskopowe z 100% wysuwem i 40 kg nośnością, posiadają centralne zamykanie
- konstrukcja wykonana z kształtowników stalowych grubości 2 mm
- moduły wykonane są z blachy grubości 0,8 mm
- wszystkie elementy stołu malowane proszkowo
- możliwość pokrycia blatu stołu gumą ryflowaną lub blachą
- możliwość zmiany konfiguracji stołu według potrzeb Klienta
Stół warsztatowy P-2100 można rozbudować w dodatkowe akcesoria zwiększające jego funkcjonalność.
| Waga | 45 kg |
|---|---|
| Wymiary | 68 × 210 × 84 cm |
| Blat | 37 mm lite drewno bukowe |
| Kolor konstrukcji | RAL 7016 (ciemno szary) |
| Szerokość | 2100 mm |
| Nośność | 300 kg |
| Nadbudowa | Nie |
| Producent | Mag-Complex |
| Gwarancja | 24 miesiące |
- 35 zł netto (43,05 zł brutto) za zakupy do 250 zł brutto
- 200 zł netto (246 zł brutto) za zakupy od 250 zł do 3000 zł brutto
- DARMOWA DOSTAWA za zakupy od 3000 zł brutto
- Online (PayU)
- Online (PayNOW)
- Przelew bankowy
- Przy odbiorze
- Leasing
Może spodoba się również…
Stół roboczy P-2101
1 179,57 zł brutto
Stół roboczy P-1401
921,27 zł brutto
Nadbudowa – Duży stół P21xx
1 205,40 zł brutto
Guma jodełka – Duży stół P21xx
170,97 zł brutto
