Stół roboczy mobilny na kółkach P-1402
1 480,00 zł netto
1 820,40 zł brutto
1 820,40 zł brutto
Kolumna dostawna regału MRTK-33, H=2000mm 4 półki - 275 kg
669,00 zł netto
822,87 zł brutto
822,87 zł brutto
Stół roboczy mobilny na kółkach P-2102
1 750,00 zł netto
2 152,50 zł brutto
- WYMIARY STOŁU: 2170 x 680 x 887 mm (dł. x szer. x wys.)
- BLAT BUKOWY 37 mm o wym. 2100x680x37 mm (dł. x szer. x wys.)
Stół roboczy P-2102 dostarczamy zmontowany (w całości) i gotowy do pracy.
Czas dostawy: do 3 dni roboczych
DARMOWA DOSTAWA od 3000 zł brutto!
*Cena online - dla zamówień składanych w sklepie internetowym
Opis
Mobilny stół warsztatowy o szerokości 2170 mm i nośności konstrukcji do 500 kg. Blat stołu wykonany ze litego drewna bukowego.
KOLORYSTYKA:
- RAL 7016 (ciemno szary) dla konstrukcji stołu i obudowy szafek
Stoły robocze Z SERII PROFFESIONAL WYRÓŻNIA:
- solidny blat grubości 37 mm z litego drewna bukowego (klepka na mikrowczep)
- szuflady wyposażone w najwyższej jakości prowadnice teleskopowe z 100% wysuwem i 40 kg nośnością, posiadają centralne zamykanie
- konstrukcja wykonana z kształtowników stalowych grubości 2 mm
- moduły wykonane są z blachy grubości 0,8 mm
- wszystkie elementy stołu malowane proszkowo
- możliwość pokrycia blatu stołu gumą ryflowaną lub blachą
- możliwość zmiany konfiguracji stołu według potrzeb Klienta
Stół warsztatowy P-2102 można rozbudować w dodatkowe akcesoria zwiększające jego funkcjonalność.
Informacje dodatkowe
| Waga | 60 kg |
|---|---|
| Wymiary | 68 × 217 × 88,7 cm |
| Blat | 37 mm lite drewno bukowe |
| Kolor konstrukcji | RAL 7016 (ciemno szary) |
| Szerokość | 2100 mm |
| Nośność | 300 kg |
| Nadbudowa | Nie |
| Producent | Mag-Complex |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Dostawa
- 35 zł netto (43,05 zł brutto) za zakupy do 250 zł brutto
- 200 zł netto (246 zł brutto) za zakupy od 250 zł do 3000 zł brutto
- DARMOWA DOSTAWA za zakupy od 3000 zł brutto
Płatność
- Online (PayU)
- Online (PayNOW)
- Przelew bankowy
- Przy odbiorze
- Leasing
Może spodoba się również…
Stół roboczy P-2101
1 179,57 zł brutto
Stół roboczy P-1401
921,27 zł brutto
Nadbudowa – Duży stół P21xx
1 205,40 zł brutto
Guma jodełka – Duży stół P21xx
170,97 zł brutto
Podobne produkty
Stół roboczy metalowy P-2100
1 400,00 zł brutto
Stół warsztatowy P-2118
5 656,77 zł brutto
