Stół warsztatowy P-1420
2 050,00 zł netto
2 521,50 zł brutto
2 521,50 zł brutto
Stół warsztatowy P-1422
2 230,00 zł netto
2 742,90 zł brutto
2 742,90 zł brutto
Stół warsztatowy P-1421
2 380,00 zł netto
2 927,40 zł brutto
- WYMIARY STOŁU: 1450 x 680 x 837 mm (dł. x szer. x wys.)
- BLAT BUKOWY 37 mm o wym. 1450x680x37 mm (dł. x szer. x wys.)
- 1x MODUŁ typ D z 4 szufladami o wym. 700x640x610 mm (wys. x szer. x gł.)
- 2x PÓŁKA o wym. 640×610 mm (szer. x gł.)
Stół P-1421 dostarczamy zmontowany (w całości) i gotowy do pracy.
Czas dostawy: do 3 dni roboczych
DARMOWA DOSTAWA od 3000 zł brutto!
*Cena online - dla zamówień składanych w sklepie internetowym
Opis
KOLORYSTYKA:
- RAL 7016 (ciemno szary) dla konstrukcji stołu i obudowy szafek
- RAL 2004 (pomarańczowy) dla frontów szafek i szuflad
1x MODUŁ typ D
- wymiary: 700x640x610 mm (wys. x szer. x gł.)
- 2 szuflady o wymiarach 85x570x520 mm (wys. x szer. x gł.)
- 1 szuflada o wymiarach 170x570x520 mm (wys. x szer. x gł.)
- 1 szuflada o wymiarach 260x570x520 mm (wys. x szer. x gł.)
- szuflady zamykane zamkiem centralnym + 2 kluczyki, wyposażone w prowadnice kulowe z pełnym wysuwem
STÓŁ WARSZTATOWY P-1421 z serii Proffesional wyróżnia:
- solidny blat grubości 37 mm z litego drewna bukowego (klepka na mikrowczep) na wysokości 800 mm
- gwarantowana nośność stołu P-1421 – 500 kg
- szuflady wyposażone w najwyższej jakości prowadnice teleskopowe z 100% wysuwem i 40 kg nośnością, posiadają centralne zamykanie
- konstrukcja wykonana z kształtowników stalowych grubości 2 mm
- moduły wykonane są z blachy grubości 0,8 mm
- wszystkie elementy stołu malowane proszkowo
- możliwość pokrycia blatu stołu gumą ryflowaną lub blachą
- możliwość zmiany konfiguracji stołu według potrzeb Klienta
Stół warsztatowy P-1421 można rozbudować w dodatkowe akcesoria zwiększające jego funkcjonalność.
Istnieje możliwość zmiany konfiguracji szafek. Chcesz zmienić układ modułów (szafek)?
Podczas składania zamówienia napisz „Uwagę do zamówienia”, lub wyślij wiadomość e-mail po której stronie ma być zamontowana szafka.
Dowiedz się więcej o stołach warsztatowych produkcji Mag-Complex z naszego artykułu.
Informacje dodatkowe
| Waga | 80 kg |
|---|---|
| Wymiary | 68 × 145 × 84 cm |
| Blat | 37 mm lite drewno bukowe |
| Kolor frontów | RAL 2004 (pomarańczowy) |
| Kolor konstrukcji | RAL 7016 (ciemno szary) |
| Szerokość | 1450 mm |
| Nośność | 500 kg |
| Liczba modułów | 1 moduł |
| Nadbudowa | Nie |
| Producent | Mag-Complex |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Dostawa
- 35 zł netto (43,05 zł brutto) za zakupy do 250 zł brutto
- 200 zł netto (246 zł brutto) za zakupy od 250 zł do 3000 zł brutto
- DARMOWA DOSTAWA za zakupy od 3000 zł brutto
Płatność
- Online (PayU)
- Online (PayNOW)
- Przelew bankowy
- Przy odbiorze
- Leasing
Może spodoba się również…
Nadbudowa – Mały stół P14xx
916,35 zł brutto
Blacha ocynkowana – Mały stół P14xx
387,45 zł brutto
Wkład gumowy – wypełnienie szuflady stołu
25,83 zł brutto

