Stół warsztatowy P-1452
1 340,00 zł netto
1 648,20 zł brutto
1 648,20 zł brutto
Stół warsztatowy P-1460
1 050,00 zł netto
1 291,50 zł brutto
1 291,50 zł brutto
Stół warsztatowy P-1453
- WYMIARY STOŁU: 1450 x 680 x 890 mm (dł. x szer. x wys.)
- BLAT BUKOWY 37 mm o wym. 1450x680x37 mm (dł. x szer. x wys.)
Stół P-1453 dostarczamy zmontowany (w całości) i gotowy do pracy.
Czas dostawy: do 3 dni roboczych
DARMOWA DOSTAWA od 3000 zł brutto!
*Cena online - dla zamówień składanych w sklepie internetowym
Opis
KOLORYSTYKA:
- RAL 7016 (ciemno szary) dla konstrukcji stołu i obudowy szafek
- RAL 5010 (niebieski) dla frontów szafek i szuflad
1x MODUŁ typ D
- wymiary: 700x640x610 mm (wys. x szer. x gł.)
- 2 szuflady o wymiarach 85x570x520 mm (wys. x szer. x gł.)
- 1 szuflada o wymiarach 170x570x520 mm (wys. x szer. x gł.)
- 1 szuflada o wymiarach 260x570x520 mm (wys. x szer. x gł.)
- szuflady zamykane zamkiem centralnym + 2 kluczyki, wyposażone w prowadnice kulowe z pełnym wysuwem
STÓŁ WARSZTATOWY P-1453 z serii Proffesional wyróżnia:
- solidny blat grubości 37 mm z litego drewna bukowego (klepka na mikrowczep)
- szuflady wyposażone w najwyższej jakości prowadnice teleskopowe z 100% wysuwem i 40 kg nośnością, posiadają centralne zamykanie
- konstrukcja wykonana z kształtowników stalowych grubości 2 mm
- moduły wykonane są z blachy grubości 0,8 mm
- wszystkie elementy stołu malowane proszkowo
- możliwość pokrycia blatu stołu gumą ryflowaną lub blachą
- możliwość zmiany konfiguracji stołu według potrzeb Klienta
Stół warsztatowy P-1453 można rozbudować w dodatkowe akcesoria zwiększające jego funkcjonalność.
Istnieje możliwość zmiany konfiguracji szafek. Chcesz zmienić układ modułów (szafek)?
Podczas składania zamówienia napisz „Uwagę do zamówienia”, lub wyślij wiadomość e-mail po której stronie ma być zamontowana szafka.
Dowiedz się więcej o stołach warsztatowych produkcji Mag-Complex z naszego artykułu.
Informacje dodatkowe
| Waga | 90 kg |
|---|---|
| Wymiary | 68 × 145 × 89 cm |
| Blat | 37 mm lite drewno bukowe |
| Kolor frontów | RAL 5010 (niebieski) |
| Kolor konstrukcji | RAL 7016 (ciemno szary) |
| Szerokość | 1450 mm |
| Nośność | 500 kg |
| Liczba modułów | 1 moduł |
| Nadbudowa | Nie |
| Producent | Mag-Complex |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Dostawa
- 35 zł netto (43,05 zł brutto) za zakupy do 250 zł brutto
- 200 zł netto (246 zł brutto) za zakupy od 250 zł do 3000 zł brutto
- DARMOWA DOSTAWA za zakupy od 3000 zł brutto
Płatność
- Online (PayU)
- Online (PayNOW)
- Przelew bankowy
- Przy odbiorze
- Leasing
Może spodoba się również…
Nadbudowa – Mały stół P14xx
916,35 zł brutto
Blacha ocynkowana – Mały stół P14xx
387,45 zł brutto

