4 821,60 zł brutto
5 805,60 zł brutto
Drabina jezdna WGP-230 (9+1)
4 160,00 zł netto
5 116,80 zł brutto
- Ilość stopni: 9 + podest
- Wymiar stopnia: 600×200 mm
- Wymiar podestu: 600×650 mm
- Koła pełne: 160 x 34 mm
- Kolor: RAL 5010 (podgląd)
- (A) Wysokość pomostu: 2300 mm
- (B) Szerokość pomostu: 1200 mm
- (C) Wysokość całkowita 3410 mm
- (D) Rozstaw pomostu: 2360 mm
Czas dostawy: do 14 dni roboczych
Brak możliwości zakupu za pobraniem (płatność przy odbiorze) – produkcja pod zamówienie.
Podest magazynowy to bardzo dobry sposób, aby ułatwić pracownikom dostęp do regałów. Umożliwia ich obsługę bez kłopotliwego użycia wózka widłowego. Idealnie sprawdza się w przypadku małych i średnich towarów ładowanych ręcznie.
Aby sprawnie poruszać się korytarzami roboczymi, nasze drabiny jezdne otrzymują cztery łożyskowane koła. Dwa z nich są skrętne, co przekłada się na świetną zwrotność i intuicyjną obsługę. Istnieje możliwość zamówienia wariantu trójkołowego. Platforma, podobnie jak stopnie jest wykonana z aluminiowej blachy ryflowanej i otoczona burtami. We wchodzeniu pomagają ergonomiczne barierki, będące jednocześnie uchwytami do prowadzenia. Cała konstrukcja ramy jest stalowa i składa się ze spawanych profili i rur. Aby zabezpieczyć ją przed korozją i uszkodzeniami, pokryliśmy wszystko lakierem proszkowym. Nośność platformy wynosi 150 kg.
To bardzo wytrzymała drabina jezdna, przystosowana do ciężkich zadań w przemyśle. Sprawdzi się dobrze w magazynie, hali produkcyjnej lub w sklepie.
Konstrukcja pomostów magazynowych wykonana jest z profili stalowych i rur. Posiadają obszerną platformę. Stopnie i podest kryte są: blachą AL ryflowaną. Mobilność pomostów zapewniają koła pełne, dwa stałe i dwa obrotowe z hamulcem lub dwa koła stałe oraz jedno obrotowe z układem stabilizacyjnym hamulca ręcznego. Dopuszczalna nośność pomostów wynosi 150 kg.
| Waga | 118 kg |
|---|---|
| Wymiary | 236 × 120 × 341 cm |
| Odległość miedzy stopniami | 230 mm |
| Nośność | 150 kg |
| Liczba stopni | 9 + podest |
| Wysokość do podestu | 2300 mm |
| Kolor konstrukcji | RAL 5010 (niebieski) |
| Koła | 160 x 34 mm |
| Hamulec | Tak |
| Rodzaj drabiny | Jezdna |
| Producent | Mag-Complex |
| Gwarancja | 24 miesiące |
- 35 zł netto (43,05 zł brutto) za zakupy do 250 zł brutto
- 200 zł netto (246 zł brutto) za zakupy od 250 zł do 3000 zł brutto
- DARMOWA DOSTAWA za zakupy od 3000 zł brutto
- Online (PayU)
- Online (PayNOW)
- Przelew bankowy
- Przy odbiorze
- Leasing

