Regały tradycyjne

Pliki do pobrania

Regały paletowe
Karta katalogowa

System regałów paletowych Pal Rack składa sie z szeregu podstawowych komponentów i akcesoriów potrzebnych, by sprostać Państwa wymaganiom. Regały paletowe zaprojektowane są tak, by zoptymalizować przechowywanie towarów wszelkich rozmiarów i wag.

Wszystkie komponenty regałów paletowych zostały dokładnie przebadane w wyspecjalizowanych laboratoriach w celu określenia ich właściwości mechanicznych. Potrzebne są one do obliczenia bezpiecznego obciążenia każdego elementu konstrukcji regału paletowego i upewnienia się, że spełniają one surowe wymagania FEM (Fédération Européenne de la Manutention) dla regałów paletowych.

KORZYŚCI KAŻDEGO ZASTOSOWANIA

 • Zgodność z przepisami europejskimi FEM
 • Wiele standardowych elementów regałów paletowych do składowania palet o różnych rozmiarach i wag,
 • Duża ilość standardowych akcesoriów regałów paletowych, by sprostać wszelkim potrzebom w przechowywaniu,
 • Projekt regałów paletowych w systemie CAD zapewniający najlepsze rozwiązanie dla każdego zastosowania, łącznie z obliczeniami statycznymi,
 • System modułowy umożliwiający wykorzystanie przestrzeni,
 • Szybka i łatwa instalacja,
 • Jakość zgodna z ISO 9001,
 • Wysokiej jakości wykończenie regałów paletowych – powłoka z proszku epoksydowego,
 • W pełni zautomatyzowana produkcja regałów paletowych – wysoki standard i opłacalność.

regaly_paletowe-1regaly_paletowe-2regaly_paletowe-3regaly_paletowe-4


Regały paletowe, magazynowe

Oferowane przez naszą firmę regały magazynowe charakteryzują się przede wszystkim solidną konstrukcją, trwałością i wytrzymałością. Meble tego typu stanowią idealne dopełnienie nie tylko magazynów, lecz także wszelkich piwnic, sklepów, garażów czy warsztatów.

Dzięki użyciu przy produkcji surowców najlepszej jakości, regały paletowe z powodzeniem pomieszczą oraz udźwigną duży ładunek towaru, który musi być przechowywany, a także różnego rodzaju narzędzi, puszki z farbami czy części samochodowe.

Tworzone przez nas systemy konstrukcyjne, składające się z podstawowych komponentów i akcesoriów, umożliwiają tworzenie różnorodnych przestrzeni do przechowywania ładunków o bardzo dużym ciężarze. Właściwe dobranie komponentów pozwala na szeregowe połączenie regałów, przyczyniając się do wykorzystania wszystkich półek przy minimalnym zużyciu miejsca użytkowego.

Korzystanie z naszych systemów daje wiele korzyści wszystkim użytkownikom, między innymi:

 • pewność użytkowania z produktów z europejskimi przepisami FEM
 • posiadaniem dużej ilości podstawowych komponentów do przechowywania ładunków
 • zastosowanie komputerowych obliczeń i prezentacji umożliwia dobranie najodpowiedniejszego rozwiązania
 • nieskomplikowany montaż systemu
 • system modułowy pozwala na maksymalne wykorzystanie przestrzeni
 • użytkowanie regałów najlepszej jakości

Do czego wykorzystywane są regały paletowe?

Regały paletowe służą przechowywaniu różnego typu towarów spaletyzowanych. Stanowią funkcjonalne i zoptymalizowane rozwiązanie, dostosowane do magazynowania ładunków na paletach dostępnych w standardowych rozmiarach. Wydajne systemy składowania wyposażone są w funkcjonalne akcesoria, które sprawią, że transport i przechowywanie ładunków stanie się jeszcze bardziej komfortowe. Naroża, słupy nośne i ramy regałów, szczególnie narażone na kolizje z wózkami widłowymi, wyposażone zostały w dodatkowe ochraniacze, sprzyjające bezpieczeństwu i długotrwałemu użytkowaniu.

Regały paletowe z wąskimi korytarzami zostały natomiast przystosowane do jeszcze bardziej wydajnego gromadzenia ładunków. Wykorzystanie specjalnych systemów prowadzenia i wózków widłowych VNA umożliwia zwiększenie powierzchni magazynowej, przy zachowaniu pełnej funkcjonalności pomieszczeń. Regały paletowe dostępne w naszej ofercie to sprawdzone rozwiązania konstrukcyjne, które sprawdzą się jako podstawa wyposażenia wszelkiego rodzaju magazynów.

Serdecznie zapraszamy do naszego sklepu internetowego

w celu zapoznania się z pełnym asortymentem naszej firmy.